197 відгуків
"ИНСТРУМЕНТ МАСТЕР" - СКЛАД-МАГАЗИН. НАДЕЖНО! БЫСТРО! КАЧЕСТВЕННО!
+380 показати номер
+380 показати номер
+380 показати номер

Компресори для автомобілів

Інтернет магазин Інструмент Майстер пропонує великий вибір якісних автомобільних компресорів. На нашому сайті надані тільки найкращі автомобільні компресори перевірених виробників з гарантією якості і доставкою по Україні.
Автомобільні компресори – є незамінним обладнанням для кожного домашнього гаража та чи ж професійної станції технічного обслуговування.
Автомобільні компресори поділяються на два типи:
Поршневий компресор здійснює зворотно-поступальні рухи. Працює обладнання за рахунок функціонування поршня. Подібні компресори дуже довговічні, відрізняються високою продуктивністю і зручністю використання. Існують також і роторно-поршневі компресори, яким властиво більш низький робочий тиск повітря.
Мембранні або вібраційні автомобільні компресори ідеально підходять для тривалої експлуатації. У подібній конструкції відсутні деталі, що труться, що дозволяє легко і швидко проводити ремонтні роботи по необхідності.
Автомобільні компресори можуть відрізнятися з точки зору продуктивності, наявності або відсутності функції авто-стоп,  наявність перехідників, особливості живлення і так далі.
Інтернет магазин інструмент майстер пропонує великий вибір автомобільних компресорів від вітчизняних і зарубіжних з доставкою по всій Україні. Ми пропонуємо автомобільні компресори як в роздріб для приватних покупців так і оптом для подальшою реалізації або використанні в великих цехах
Вибрати автомобільні компресори буде особливо просто разом з професійною допомогою представників нашого інтернет магазину ІНСТРУМЕНТ МАЙСТЕР. Зв'яжіться з нами за контактними номерами телефонів: +380503636119 +380972468937